Chwila relaksu w Małopolsce: Gorlice

Gorlice są pełne atrakcji i wartościowych miejsc oraz leżą na południu Polski w terenie górzystym, tak więc zachęcając turystów do przybycia posiadają odpowiednią formę nocowania (noclegi Gorlice) i gastronomiczną.

Pierwszy z noclegów, który czeka na turystów w Gorlicach oferuje Dom na Wzgórzu, usytuowany na obrzeżach miasta oferuje pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z niezależnymi wejściami do budynku. Pokoje wyposażone są w podstawowy sprzęt plus lodówkę, w domu jest możliwość przygotowania sobie posiłku bądź zamówienia go u gospodarzy domu. Na zewnątrz do dyspozycji gości oddany jest duży zadaszony taras, miejsce grillowe, miejsce do zabawy dla dzieci itp.

Kolejne miejsce warte uwagi z wielu względów to Pokoje Gościnne Sokół, które leżą w odległości 2,5 km od centrum Gorlic. Pokoje znajdują się w dużym domu, są różnie wyposażone i posiadają różnorodne standardy. Na szczególną uwagę zasługuje jeden z noclegów, zlokalizowany w replice piramidy z Gizy. Właściciel zapewnia, że jest to idealne miejsce do odstresowania się, odpoczynku od miejskiego zgiełku, pomaga walczyć z nadciśnieniem, bólami głowy, kręgosłupa itp. Pokoje w głównym budynku posiadają tarasy i balkony, a obejście domu ma miejsce grillowe, kącik dla dzieci, miejsce do odpoczynku z ławkami itp.

Następne miejsce noclegowe oferuje Chata Leona, która proponuje 4 pokoje 2-osobowe o wysokim standardzie, co ma zapewnić wszelkie wygody dla odpoczywających tam osób. Właściciel oferuje również prócz noclegu całodniowe wyżywienie.

Nieco bardziej ekskluzywny nocleg zapewnia hotel Margot, który leży w spokojnej dzielnicy miasta nieopodal zbiegu dwóch rzek Ropy i Sękówki. Hotel oferuje nocleg w pokojach o różnym standardzie i wyposażeniu, posiada również ekskluzywne apartamenty. W obiekcie znajduje się restauracja, a nieopodal budynku usytuowane są obiekty z przeznaczeniem sportowym, takie jak: kryta pływalnia, basen odkryty, korty tenisowe, boiska itp. Z hotelu odwiedzający mają możliwość szybkiego transferu na Słowację i do innych ważnych miejscowości, leżących na ropowym szlaku, takich jak Jasło, Krosno, Rzeszów. Na terenie ziem gorlickich leży jeszcze wiele wartych uwagi miejsc noclegowych o różnym standardzie i różnych cenach, to tylko od Was zależy, gdzie się zatrzymacie i co będzie dla Was wyznacznikiem do wybrania danego noclegu. Dla jednych zapewne będzie to cena, dla innych standard i wygoda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *